Przejdź do głównej zawartości

Na urlopie zapłać BLIKIEM na stacjach ORLEN i odbierz atrakcyjne nagrody

Promocje i wyprzedaże

Polski Standard Płatności uruchomił wakacyjną promocję dla klientów stacji ORLEN. Każdy, kto zapłaci BLIKIEM, może otrzymać nagrodę w postaci tysiąca punktów VITAY za każde wydane 50 złotych brutto. Promocja rozpoczęła się 1 lipca i potrwa przez całe wakacje lub do wyczerpania puli punktów.

Z promocji na stacjach ORLEN mogą korzystać wszystkie osoby, które posiadają lub założą kartę programu lojalnościowego VITAY. Za każde wydane 50 złotych klienci otrzymają 1000 punktów. Punkty VITAY można wymienić na m.in.: rabat na paliwo, kawę, hot-dogi, a także na usługi oraz kupony dostępne w katalogu Programu VITAY. Co to oznacza? Np. tankując za 200 złotych możemy otrzymać 4 hot dogi lub 2 kawy i 2 hot dogi dla pasażerów naszego samochodu. Promocja nie obejmuje napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz niektórych artykułów dziecięcych. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli 200 milionów punktów VITAY.

- Niezwykle cieszymy się z tego, że po raz kolejny dajemy wszystkim użytkownikom systemu BLIK możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej promocji. Szczególnie istotne jest to w okresie urlopowym, gdy często podróżujemy po kraju, zatrzymując się na stacjach paliw - mówi Grzegorz Długosz, Prezes Polskiego Standardu Płatności.

Akcja obejmuje ponad 1,3 tysiąca stacji pod marką ORLEN. Aby wziąć w niej udział należy uruchomić aplikację mobilną swojego banku, poinformować sprzedawcę o płatności BLIKIEM, a następnie wpisać kod na terminalu i zaakceptować transakcję na swoim telefonie. Szczegółową listę stacji biorących udział w promocji można sprawdzić na http://www.blikmobile.pl/promocje/Orlen2/Regulamin_Promocji_Orlen.pdf

Z BLIKA może korzystać obecnie ponad 2 miliony użytkowników, a od uruchomienia systemu w lutym ubiegłego roku dokonano nim ponad 3,5 miliona transakcji.

Z BLIKA korzystają Klienci: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, oferującego również usługi pod marką Orange Finanse, PKO Banku Polskiego, Inteligo oraz Getin Noble Banku. BLIKIEM można płacić w ponad 148 tysiącach terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach usługowych oraz w większości sklepów internetowych za pośrednictwem większości polskich agentów rozliczeniowych i integratorów płatności, takich jak: eService, Dotpay, Przelewy24, Transferuj.pl, CashBill, eCard, PayTel czy First Data. Ale BLIK to także bezpieczna wypłata gotówki z większości, bo z około 14,8 tys. bankomatów (należą do nich między innymi bankomaty sieci Euronet, Planet Cash oraz PayTel) oraz międzybankowe płatności bezpośrednio na numer telefonu w usłudze P2P (w tej chwili w ING Banku Śląskim, Banku Millennium, Banku Zachodnim WBK, mBanku i PKO Banku Polskim).

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych