Przejdź do głównej zawartości

10% zniżki w Ticketpro dla płacących BLIKIEM!

Promocje i wyprzedaże

Polski Standard Płatności wraz z dystrybutorem biletów Ticketpro przygotował atrakcyjną, wakacyjną promocję. Wszyscy, którzy na www.ticketpro.pl za bilety zapłacą BLIKIEM otrzymają 10% rabatu. Promocja potrwa od 1 do 31 sierpnia 2016 r.

Ticketpro to ogólnopolski dystrybutor biletów w systemie on-line, który działa w Polsce od 2004 roku. Za pośrednictwem portalu, użytkownicy mogą zamawiać wejściówki na wiele imprez masowych w Polsce - od koncertów i festiwali, po spektakle teatralne, wydarzenia sportowe i pokazy artystyczne.

10% rabatu udzielane jest na zakup biletów na wszelkie wydarzenia kulturalne i sportowe, które są dystrybuowane za pośrednictwem sklepu internetowego Ticketpro.pl. Zniżka zostanie automatycznie naliczona po wybraniu BLIKA jako formy płatności. Promocja trwa od 1 do 31 sierpnia.
Aby skorzystać z promocji, należy uruchomić aplikację mobilną swojego banku - uczestnika systemu i wygenerować jednorazowy kod BLIK. Na stronie www.ticketpro.pl należy wybrać płatność BLIK i wpisać wygenerowany kod BLIK w wyznaczonym polu podczas zakupów. Koszyk zostanie automatycznie pomniejszony o wartość rabatu. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie transakcji na ekranie swojego telefonu.

Regulamin promocji dostępny jest pod linkiem: http://www.blikmobile.pl/promocje/Ticketpro/index.html

Więcej informacji na temat systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności - http://www.polskistandardplatnosci.pl.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych