Przejdź do głównej zawartości

NoVa Park i kupony rabatowe na przywitanie szkoły

Promocje i wyprzedaże

Od 19 do 21 sierpnia NoVa Park zaprasza na zakupowe szaleństwo z kuponami rabatowymi dostępnymi w aplikacji mobilnej Qpony.pl. 50 ofert specjalnie przygotowanych przez salony obecne w NoVa Park pozwoli przywitać nowy rok szkolny na szóstkę.

Końcówka sierpnia to dla większości rodzin z Gorzowa i okolic moment szykowania się na nadchodzący rok szkolny oraz kompletowania wyprawki szkolnej. Z pomocą przychodzi NoVa Park, gdzie w dniach 19-21 sierpnia klienci będą mogli skorzystać z 50 specjalnych kuponów rabatowych. Dziecięcą garderobę idealną do szkoły będzie można uzupełnić m.in. w salonie Reporter Young, który przygotował 20% rabatu na nową kolekcję, w salonie Gatta, gdzie na rodziców czeka 15% rabat na kolekcję dziecięcą czy w sklepie Adidas, który oferuje 20% rabat na wszystko. Obuwie dla najmłodszych będzie można z kolei zakupić w salonie Pino, który oferuje 15% rabatu, a także w salonie Fart, gdzie obuwie szkolne będzie dostępne w cenie 39 złotych. Z kolei rodzice, którzy zdecydują się na zakupy w salonie New Balance na kwotę wyższą niż 300 złotych, otrzymają w prezencie wyprawkę do szkoły. O modną fryzurę na rozpoczęcie roku szkolnego zadba salon Fryzjerek, w którym zarówno na dzieci, jak i ich rodziców czeka 10% rabat na strzyżenie.

Po udanych zakupach warto spróbować pysznego obiadu w NoVa Park. W najbliższy weekend w punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap będzie obowiązywać rabat w wysokości 10% na całe menu, a KFC i New York Hot Dog przygotowały specjalne zestawy w cenie 10 złotych. Na deser warto wybrać się do Cafe Castellari, gdzie za deser z lemoniadą zapłacimy 20% taniej.

„Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wzmożone wydatki, które czekają na rodziców z Gorzowa i okolic. Aby odciążyć portfel naszych klientów, przygotowaliśmy 50 specjalnych kuponów rabatowych, które będzie można zrealizować już w najbliższy weekend. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych zniżek dostępnych w aplikacji mobilnej Qpony.pl” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.
Oferty promocyjne są dostępne w darmowej aplikacji mobilnej Qpony.pl.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych