Przejdź do głównej zawartości

NoVa Park nagradza klientów letnimi gadżetami

Promocje i wyprzedaże

Lato w pełni, dlatego w dniach 5-7 sierpnia NoVa Park zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w której na klientów czekają wakacyjne gadżety m.in. piłki i torby plażowe oraz dmuchane materace. Łącznie do rozdania w nagrodę za regularne zakupy w NoVa Park jest blisko 1000 upominków.

„Doceniamy, nagradzamy” to cykliczna akcja organizowana przez NoVa Park, w ramach której centrum nagradza swoich klientów za lojalność i zaangażowanie w zakupowe szaleństwo. W dniach 5-7 sierpnia odbędzie się wakacyjna edycja zabawy, podczas której każdy, kto zrobi zakupy za minimum 55 złotych ma szansę otrzymać w prezencie wakacyjny upominek. Do wydania jest blisko 1000 letnich gadżetów – w tym piłka, parasol i torba plażowa oraz nadmuchiwany materac. Każdego dnia akcji jest wydawana określona liczba nagród.

„Po raz kolejny chcemy docenić naszych klientów i nagrodzić ich za regularne zakupy w NoVa Park. Tym razem na mieszkańców Gorzowa i okolic czekają upominki idealne na letni wypoczynek nad wodą i nie tylko. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 55 złotych, aby móc cieszyć się miłym prezentem. Liczba nagród jest ograniczona, dlatego warto się śpieszyć” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.
Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym w NoVa Park na poziomie 0 w pobliżu sklepów Lindex, Castellari, Ryłko, przy windzie panoramicznej.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych