Przejdź do głównej zawartości

Wielka wyprzedaż w Media Markt!

Promocje i wyprzedaże

W piątek, 26 sierpnia, rusza Wielka Wyprzedaż w Media Markt. Przez 6 dni klienci mogą wybierać spośród tysięcy produktów z zakresu elektroniki użytkowej w znacznie obniżonych cenach.

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do już do wyprzedaży. Warto jednak przypomnieć, że będące dziś standardem wyprzedaże elektroniki użytkowej na tak dużą skalę zapoczątkowała w roku 2002 sieć Media Markt. Aktualna akcja potrwa od 26 do 31 sierpnia. Zakupów można dokonywać zarówno w jednym z 57 marketów, jak i w sklepie internetowym Media Markt.

W ramach ogólnopolskiej oferty w Wielkiej Wyprzedaży dostępne będą m. in.:

- notebook Lenovo w cenie 1499 zł (taniej o 500 zł)
- smartfon Samsung w cenie 629 zł (taniej o 70 zł)
- telewizor Samsung 58” w cenie 2599 zł (taniej o 300 zł)
- pralka BEKO w cenie 799 zł (taniej o 150 zł)

Poza ofertą ogólnopolską, w poszczególnych sklepach Media Markt, dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

Wyprzedaż obejmuje wszystkie kategorie produktowe. Podczas akcji istnieje także możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów. Żeby w pełni cieszyć się upragnionym urządzeniem warto również skorzystać z oferowanych usług, np. dostawy i instalacji, przegrywania danych, zabezpieczenia telefonu ochronną szybą lub folią.

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych