Przejdź do głównej zawartości

Jesień pod znakiem upominków od NoVa Park

Promocje i wyprzedaże

W dniach 9-11 września w NoVa Park odbędzie się kolejna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w czasie której klienci będą otrzymywać w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park wielofunkcyjne słoiki.

Najnowsza edycja akcji „Doceniamy, nagradzamy” wprowadzi klientów NoVa Park w atmosferę złotej polskiej jesieni. Od 9 do 11 września w godzinach 11:00-19:00 na klientów czeka 1200 upominków – słoiki z kolorowym wieczkiem wypełnione zestawem do przygotowania aromatycznej herbaty lub słoiki dekoracyjne wypełnione cebulkami tulipana czy świeczką. Jesienny prezent w podziękowaniu za lojalność ma szansę otrzymać każdy klient, który w dniach trwania akcji zrobi zakupy za minimum 55 złotych (maksymalnie można łączyć dwa paragony), a następnie okaże paragon hostessie w Punkcie Obsługi Akcji. Jedna osoba będzie mogła odebrać jeden upominek, a każdego dnia będzie wydawana określona liczba upominków.

„Już 9 września startujemy z jesienną odsłoną akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’. Jak zawsze w podziękowaniu za zakupy dokonywane w NoVa Park nasi klienci mają szansę otrzymać ciekawe upominki. Tym razem będą to wielofunkcyjne słoiki wypełnione zestawem do przygotowania herbaty lub atrakcyjnymi drobiazgami” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych