Przejdź do głównej zawartości

Zerwij nagrody w loterii wstążkowej Centrum Korona

Promocje i wyprzedaże

Wakacje dobiegają końca, ale zabawa w Centrum Korona trwa! Już 2 września startuje loteria „Zajrzyj po nagrody za zakupy”, w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 50.000 złotych. Akcja potrwa do 25 września.

Zasady loterii są bardzo proste. Każdy z klientów, który dokona zakupów w Centrum Korona za minimum 100 złotych będzie mógł spróbować swojego szczęścia w zabawie, wybierając jedną z tysiąca kolorowych wstążek, za którymi kryją się atrakcyjne nagrody. Każde wydane 100 złotych to jedna szansa w loterii.

Do wygrania jest m.in. 1200 kart podarunkowych o wartości 50, 100, 500 i 1000 złotych na dodatkowe zakupy w Koronie, sprzęt AGD, tablety, kamery samochodowe i zegarki. Oprócz nagród rzeczowych będzie można także zdobyć kupony rabatowe do sklepów mieszczących się w Centrum Korona.
Dodatkowo wszyscy, którzy zerwą wstążkę mogą wziąć udział w losowaniu nagrody głównej o wartości 1.000 złotych!

„Przed nami kolejna akcja prosprzedażowa Centrum Korona, podczas której będziemy nagradzać naszych klientów za zakupy dokonane w centrum. Tym razem mieszkańcy Wrocławia i okolic sami będą decydować o swojej wygranej pociągając za jedną z tysiąca wstążek podwieszonych w specjalnej strefie promocyjnej” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Pełny regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych