Przejdź do głównej zawartości

Dni Rabatów w Centrum Korona

Promocje i wyprzedaże

Od 12 do 16 października Centrum Korona zaprasza na zakupowe szaleństwo ze specjalnymi kuponami rabatowymi dostępnymi w aplikacji mobilnej Qpony.pl.

Rabaty obejmują wszystkie sklepy znajdujące się na terenie centrum handlowego, a ich wysokość waha się od 10% do 50%. Kupony są dostępne zarówno w wersji drukowanej, w postaci specjalnie wydanego katalogu, jak również w wersji elektronicznej w specjalnie przygotowanej aplikacji Qpony.pl. Katalog będzie dystrybuowany na terenie Centrum Korona oraz w centralnych punktach miasta w dniach 11-13 października.

Korzystanie z rabatów jest bardzo proste. W przypadku papierowych katalogów, kupon należy wyciąć, a następnie okazać go w sklepie czy punkcie usługowym. Elektroniczne kupony dostępne w aplikacji Qpony.pl wystarczy okazać podczas robienia zakupów w Koronie.

Dokładne zasady korzystania z każdego kuponu oraz wysokość zniżek są opisane w katalogu oraz aplikacji mobilnej. Kupony nie łączą się z innymi promocjami, nie kumulują się z innymi zniżkami oraz nie można łączyć kuponów ze sobą.

„Jesień w pełni, dlatego Centrum Korona postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i obniżyć ceny na najnowszy asortyment z kolekcji jesień-zima 2016. Aby odciążyć portfele naszych klientów, przygotowaliśmy specjalne kupony rabatowe, które będzie można zrealizować już w dniach 12-16 października. Zapraszamy również do skorzystania z aplikacji mobilnej Qpony.pl, dzięki której nie ominą nas żadne promocje” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych