Przejdź do głównej zawartości

Skorzystaj z kuponów rabatowych Qpony.pl w Centrum Janki

Promocje i wyprzedaże

W dniach 12-16 października na klientów Centrum Janki czekają mega zniżki. Promocje sięgające 50% będą dostępne w formie tradycyjnych kuponów rabatowych, jak również w specjalnej aplikacji mobilnej Qpony.pl.

Blisko 50 kuponów z rabatami od 10% do 50% będzie można znaleźć w wersji drukowanej, w postaci specjalnie wydanego katalogu, jak również w wersji elektronicznej – w aplikacji mobilnej Qpony.pl. Książeczka z rabatami będzie dystrybuowana między innymi na terenie Centrum Janki w dniach 12-16 października.

Klienci zainteresowani skorzystaniem z promocji muszą tylko wyciąć kupon z katalogu, a następnie okazać go w sklepie czy punkcie usługowym lub pokazać sprzedawcy kupon dostępny w aplikacji mobilnej Qpony.pl.

„Kolekcje jesień-zima 2016 do kupienia nawet 50% taniej? Takie rzeczy już w dniach 12-16 października w Centrum Janki! Zapraszamy wszystkich, którzy planują odświeżyć swoją garderobę do naszego centrum, gdzie czekają specjalne kupony rabatowe” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych