Przejdź do głównej zawartości

Ustrzel darmowe zakupy w Media Markt!

Promocje i wyprzedaże

Media Markt uruchamia kolejną edycję autorskiej akcji promocyjnej “Strzel gola i zgarnij kasę”. Każdy klient, który w dniach 6 - 11 października br. dokona zakupów w jednym z marketów sieci, będzie mógł poczuć dreszcz emocji strzelając do specjalnej bramki Media Markt. Stawka jest wysoka – nagrodą za trafienie jest bowiem zwrot pieniędzy za dokonane zakupy.

Media Markt rusza z kolejną odsłoną futbolowej promocji, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klietnów sieci w całej Polsce. W dniach 6-11 października br. każdy klient, który dokona zakupów w dowolnym sklepie stacjonarnym marki za minimum 50 zł, ma szansę oddać mistrzowki strzał do bramki Media Markt i wygrać zwrot pieniędzy za zakupiony sprzęt i akcesoria.

Zasady są proste – strzał jest tylko jeden, z odległości 7 metrów do otworu o średnicy 53 cm. Trafienie będzie potwierdzone przez pracownika Media Markt, a następnie szczęśliwy zdobywca bramki otrzyma zwrot pieniędzy za kupiony sprzęt w formie karty podarunkowej Media Markt. Wyzwanie będzie można podejmować przez cały czas trwania akcji w godzinach otwarcia marketów.

Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym w sklepach Media Markt oraz na stronie internetowej mediamarkt.pl.

Dodatkowo, w okresie trwania akcji „Strzel gola i zgarnij kasę” klienci, którzy zakupią dowolny smartfon, otrzymają w zestawie folię lub szybę ochronną wraz z montażem.

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj


virtualnetia / projektowanie stron internetowych