Przejdź do głównej zawartości

Weekend wyjątkowych okazji w NoVa Park

Promocje i wyprzedaże

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2016 przeceniona nawet o 40%? Takie okazje tylko w NoVa Park w dniach 21-23 października. Na klientów centrum czekają 52 kupony rabatowe dostępne w specjalnym katalogu oraz aplikacji mobilnej Qpony.pl.

Najnowsza odsłona akcji rabatowej Qpony.pl skupia się głównie na ofercie sklepów obuwniczych obecnych w NoVa Park. Klienci centrum mogą liczyć na 10% rabatu w salonach Badura, Pino, Kornecki czy Wojas, a salony Adidas/Reebok oraz New Balance będą oferować 40% rabatu na drugi produkt. Promocja na buty w wysokości 20% będzie także dostępna w salonie Intersport. Uzupełnieniem ofert rabatowych sklepów obuwniczych będą promocje dostępne w salonach modowych (np. Cubus, Lindex, New Yorker, Orsay, Monnari, Kubenz, Lancerto), punktach usługowych (np. Neo Nail, Renthoff Express) oraz punktach gastronomicznych (np. Boboq, Belin Doner Kebab, North Fish).

Salony obecne w NoVa Park przygotowały nie tylko rabaty na asortyment, ale również specjalne oferty typu „prezent za 1 złoty” dostępny w Wittchen przy zakupie setu bagażu z linii S-line czy „kosmetyki w prezencie” od Ziaja za zakupy na kwotę minimum 35 złotych.
„Tej jesieni zakupowe szaleństwo rabatowe z pewnością nie ominie Gorzowa! W najbliższy weekend nasi klienci będą mogli skorzystać z ponad 50 specjalnych promocji, które pozwolą cieszyć się udanymi zakupami w atrakcyjnych cenach” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Kupony rabatowe obowiązujące w dniach 21-23 października są dostępne zarówno w wersji drukowanej, w postaci specjalnie wydanego katalogu, jak również w wersji elektronicznej w aplikacji Qpony.pl.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych