Przejdź do głównej zawartości

Zostań gwiazdą sceny i wygraj nagrody! Event SING w Centrum Handlowym Czyżyny

Promocje i wyprzedaże

W sobotę 14 stycznia 2017 roku w godzinach od 11:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Czyżyny będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla kochających śpiewać – SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

Specjalnie na to święto muzyki w Centrum Handlowym Czyżyny przygotowana zostanie scena, na której odbędą się występy uczestników konkursu głównego – Talent Show.

W konkursie wokalnym będą mogły wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 14 lat, które zgłoszą chęć udziału w zabawie do godziny 14:00. Uczestnicy występować będą w dwóch kategoriach wiekowych: 5-9 lat oraz 10-14 lat, śpiewając wybraną przez siebie piosenkę.
Występy oceni jury, w skład którego wejdą: Filip Rychcik, zwycięzca „Szansy na sukces” i finalista „The Voice of Poland”, wokalistka jazzowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie Dorota Curyłło oraz przedstawiciel organizatora. Jury wyłoni dwoje finalistów konkursu, którzy otrzymają w nagrodę aż 1 000 zł oraz fantastyczne gadżety filmowe! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają także dyplomy oraz filmowe upominki.
Podczas imprezy SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ! dostępne będą także specjalne strefy zabaw.

W Strefie Karaoke najmłodsi będą mogli zaśpiewać wybrane przez siebie piosenki, a w Strefie „I Ty możesz zostać gwiazdą!” dzieci ucharakteryzowane i ubrane w specjalne sceniczne kostiumy wezmą udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, jako supergwiazdy muzyki!
Zdjęcia z sesji zostaną wydrukowane w formie okładki muzycznego magazynu „SING MAGAZINE”.

Niezwykłą atrakcją wydarzenia będzie SING-LIMO – długa limuzyna, w której każdy poczuje się jak supergwiazda (od godziny 12:00, co pół godziny, dzieci – wraz z opiekunami – zostaną zaproszone na przejażdżkę gwiezdną superbryką).

Przez cały czas trwania imprezy dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle limuzyny.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych