Przejdź do głównej zawartości

Akcja rabatowa "Multiponiedziałki" w Multikinie

Promocje i wyprzedaże

W ramach Promocji Uczestnicy mają możliwość pobrania za pomocą Aplikacji Promocyjnej Kuponów, które uprawniają do zakupu z rabatem biletu na seans filmowy w kinie „Multikino”.

Kupon pobrany poprzez Aplikację Promocyjną może być wykorzystany przy zakupie jednego biletu, wyłącznie na seans odbywający się w najbliższy poniedziałek (Kupon pobrany w poniedziałek może być wykorzystany wyłącznie w ten poniedziałek, w którym go pobrano).
Zasady promocji:
Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na Facebooku. Na fan page'u Multikino Polska umieszczony jest kod, upoważniający każdego użytkownika do zakupu biletu na filmy 2D w promocyjnej cenie w każdy PONIEDZIAŁEK. Ceny biletów różnią się w poszczególnych kinach. Informację o cenie biletu można znaleźć w regulaminie akcji i na fan page'u Multikino Polska na Facebooku.

Aby skorzystać z akcji trzeba przyjść do kina z wydrukowanym kodem lub pokazać zdjęcie kodu na ekranie telefonu komórkowego. Na podstawie jednego kodu można kupić 1 bilet.

Uczestnicy mają możliwość pobrania za pośrednictwem Aplikacji Promocyjnej następujących kategorii kuponów (dalej: „Kupony”):
A. Kupon uprawniający do zakupu jednego biletu w cenie 14 złotych brutto – do wykorzystania w Kinie zlokalizowanym w Czechowicach-Dziedzicach i Jaworznie
B. Kupon uprawniający do zakupu jednego biletu w cenie 15 złotych brutto – do wykorzystania w Kinach zlokalizowanych w Elblągu, Krakowie, Łodzi, Radomiu, Olsztynie i Rzeszowie,
C. Kupon uprawniający do zakupu jednego biletu w cenie 16 złotych brutto – do wykorzystania w Kinach zlokalizowanych w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Kielcach, Multikino S.A. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS 0000284604 kapitał zakładowy: 88.033.230,90 PLN w całości wpłacony, NIP: 5212893057 Regon: 013122196 www.multikino.pl Koszalinie, Poznaniu, Rumii, Rybniku, Słupsku, Sopocie, Szczecinie, Włocławku, Wrocławiu, Zabrzu, Zgorzelcu, Tychach i w Katowicach.
D. Kupon uprawniający do zakupu jednego biletu w cenie 18 złotych brutto – do wykorzystania w Kinach zlokalizowanych w Warszawie i w Lublinie.

Każdy z Uczestników jest uprawniony do pobrania nie więcej niż 4 Kuponów tygodniowo.

Promocja trwa od 01.02.2017 r. do 31.05.2017 r.

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj


virtualnetia / projektowanie stron internetowych