Przejdź do głównej zawartości

Loteria zdrapkowa w Centrum Handlowym Bielawy

Promocje i wyprzedaże

W dniach 3-19 marca w Centrum Handlowym Bielawy trwa loteria „Retrozdrapka”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości blisko 40.000 złotych, w tym tablety, aparaty cyfrowe, perfumy i karty podarunkowe na dodatkowe wiosenne zakupy.

Loteria „Retrozdrapka” to idealne połączenie codziennych zakupów z zabawą, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Aby powalczyć o jeden z 620 upominków, wystarczy w dniach 3-19 marca zrobić zakupy w Centrum Handlowym Bielawy za kwotę minimum 50 złotych (można sumować maksymalnie dwa paragony), okazać paragon hostessie, a następnie odkryć zdrapkę i zobaczyć, co się wygrało. W puli nagród o łącznej wartości blisko 40.000 złotych znajdują się m.in. aparaty cyfrowe Sony, tablety Samsung, kamery Sony, biżuteria, galanteria skórzana, perfumy oraz karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w Centrum Handlowym Bielawy.

„Przez ponad dwa tygodnie klienci Centrum Handlowego Bielawy mogą robić zakupy, które będziemy nagradzać atrakcyjnymi upominkami. Już 50 złotych daje szansę na otrzymanie zdrapki, pod którymi ukryliśmy aż 620 nagród. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie i życzę samych wygranych” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.
Regulamin loterii „Retrozdrapka” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum Handlowego Bielawy.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych