Przejdź do głównej zawartości

Płatności jednym kliknięciem od BLIKA już dostępne na Ravelo.pl!

Promocje i wyprzedaże

Nawet 30 złotych rabatu za zakupy BLIKIEM w Ravelo.pl, pierwszej księgarni internetowej udostępniającej płatności BLIKIEM metodą „jednego kliknięcia”
Ravelo.pl jest pierwszą księgarnią internetową, która wdrożyła i udostępniła klientom najnowszą formę błyskawicznych płatności BLIKA na zasadzie jednego kliknięcia. Dzięki temu proces płatności przebiega jeszcze szybciej.

Metoda „jednego kliknięcia” to nowa usługa, pozwalająca klientowi na powiązanie urządzenia mobilnego ze sklepem i swoją mobilną aplikacją bankową. Przy dokonywaniu płatności BLIKEM w sklepie internetowym klient dostaje zaproszenie do zapamiętania sklepu. Dzięki temu następnym razem, przy dokonywaniu płatności BLIKIEM w tym samym sklepie, wystarczy wybrać BLIKA i zatwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku
w swoim telefonie. Niezależnie od tego każda transakcja wymaga autoryzacji kodem PIN w aplikacji mobilnej banku.

Aby zachęcić do korzystania z One Clicka Polski Standard Płatności wspólnie z Ravelo.pl uruchomił
29 marca atrakcyjną akcję promocyjną pod hasłem „ Poczuj wygodę zakupów z BLIKIEM i zgarnij nawet 30 złotych rabatu”. Za dowolne zakupy BLIKIEM na Ravelo.pl za co najmniej 49 złotych można otrzymać 10 złotych rabatu, za zakupy za minimum 99 złotych 20 złotych, a za zakupy za co najmniej 149 złotych, dostaniemy zniżkę w wysokości 30 złotych . Promocja potrwa do 30 sierpnia.

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych