Przejdź do głównej zawartości

Rób zakupy z rabatami i wygrywaj! Centrum Handlowe Osowa zrobi za Ciebie wiosenne porządki!

Promocje i wyprzedaże


W dniach 6-12 marca Centrum Handlowe Osowa zaprasza wszystkich klientów do udziału w akcji rabatowej. Sklepy obecne w CH Osowa przygotowały specjalne oferty zniżkowe sięgające nawet 60%. Akcji rabatowej towarzyszy konkurs „Odpocznij, porządki zostaw nam”, w którym do wygrania są usługi profesjonalnego sprzątania!

Konkurs „Odpocznij, porządki zostaw nam” ma na celu nagrodzenie klientów regularnie robiących zakupy w CH Osowa. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie 2 paragonach) i zarejestrować swój paragon u hostessy. Każdy zgłoszony paragon jest przeliczany na punkty według zasady 1 zł = 1 punkt. Następnie wystarczy wypełnić kupon konkursowy i dokończyć zdanie „Mój pomysł na wiosenny relaks …” oraz wskazać najmniej lubianą czynność domową. 50 osób, które udzieli najciekawszej odpowiedzi otrzyma w prezencie usługę w postaci mycia okien i/lub sprzątania, prania dywanów i/lub tapicerki lub prania i prasowania odzieży. Osoba, która zbierze najwięcej punktów w czasie trwania konkursu wygra nagrodę główną – urządzenie sprzątające „iRobot”.

Wiosennemu konkursowi „Odpocznij, porządki zostaw nam” towarzyszy akcja rabatowa, podczas której na klientów CH Osowa czeka 30 kuponów zniżkowych z rabatami sięgającymi nawet 60%. Specjalne promocje przygotowały m.in. salony Aryton (dodatkowe -20% od kolekcji outletowej), Jacqueline Riu (-20% na nową kolekcję), Monnari (-15% na nową kolekcję), Kemer (-20% na wszystkie torebki), Wojas (-15% na cały asortyment nieprzeceniony) czy Yves Rocher (-40% na kosmetyk). Kupony są dostępne zarówno w wersji drukowanej, w postaci dedykowanego katalogu, jak również w wersji elektronicznej w aplikacji mobilnej QPONY. Aby skorzystać z ofert rabatowych należy okazać kupon w sklepie czy punkcie usługowym. Elektroniczne kupony dostępne w aplikacji QPONY wystarczy okazać na swoim urządzeniu mobilnym .

„Nadchodzi wiosna, czas na wiosenne porządki! Wyręczymy Was w tej czynności w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Osowa. Zapraszam do udziału w akcji rabatowej QPONY połączonej z konkursem ‘Odpocznij, porządki zostaw nam’. Przez cały tydzień zachęcam do dokonywania zakupów oraz rejestrowania paragonów w konkursie. Do wygrania mamy usługi profesjonalnego sprzątania takie jak pranie dywanów czy mycie okien” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin konkursu „Odpocznij, porządki zostaw nam” jest dostępny u Organizatora i na Stoisku Konkursowym.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych