Przejdź do głównej zawartości

Stylowe zakupy od 31 marca do 2 kwietnia

Promocje i wyprzedaże

Czas na stylowe zakupy. To już dziewiąta edycja. Kup miesięcznik dla kobiet "Twój STYL" lub "GRAZIA" i skorzystaj z największej akcji rabatowej w Polsce. Ponad 400 marek, 13 000 najlepszych sklepów w całej Polsce! Takiej okazji nie możesz przegapić!
Specjalnie dla Was luksusowy miesięcznik dla kobiet "Twój STYL" i znany na całym świecie magazyn "GRAZIA" po raz kolejny przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE!

Interesują Cię moda, uroda a może urządzanie wnętrz? Od 31 marca do 2 kwietnia bądź gotowa na szalone zakupy! Tylko z nami aż 3 DNI niepowtarzalnych zakupów (od piątku do niedzieli).

Od 31 marca do 9 kwietnia możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek min.: w salonach fryzjerskich, klinikach urody, salonach SPA i restauracjach.

W jaki sposób skorzystać z rabatów?
W "Twoim STYLU" nr 04/2017 (na rynku 14 marca 2017) oraz w "GRAZII" nr 04/2017 (na rynku 14 marca 2017) znajdziesz kupony rabatowe na najnowszą kolekcję wiosna-lato 2017 a także zniżki na: kosmetyki, zabiegi w salonach spa, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych. Nie przegap!


Przejdź do promocji - Kliknij tutaj


virtualnetia / projektowanie stron internetowych