Przejdź do głównej zawartości

Weekend promocji w Galerii Bemowo

Promocje i wyprzedaże

W dniach 17-19 marca Galeria Bemowo zaprasza wszystkich klientów do udziału w akcji rabatowej QPONY. Ponad 30 sklepów obecnych w Galerii Bemowo przygotowało specjalne oferty zniżkowe, dzięki którym najnowszy asortyment będzie można kupić z rabatem nawet 50%.
Wiosna to czas pozytywnych zmian, w tym także długo wyczekiwane porządki we własnej garderobie. W dniach 17-19 marca warto zajrzeć do Galerii Bemowo, gdzie będzie można znaleźć najmodniejsze w tym sezonie ubrania, obuwie i dodatki w atrakcyjnych cenach. Specjalne promocje przygotowały m.in. lokale Camaieu, Recman, Wólczanka, Żaneta czy 5.10.15. Po udanych zakupach warto skorzystać z rabatów dostępnych w punktach gastronomicznych – m.in. Nasz Naleśnik do każdego naleśnika oferuje napój Tymbark gratis, a w lodziarni Grycan rożek firmowy będzie można kupić w cenie 7,90 złotych.

„Przed nami jeden z najgorętszych weekendów marcowych! Od piątku do niedzieli w Galerii Bemowo będzie trwać zakupowe szaleństwo, a to wszystko za sprawą specjalnych kuponów rabatowych. Zachęcamy do skorzystania ze zniżek przygotowanych przez sklepy obecne w Galerii Bemowo, które idealnie sprawdzą się na nadchodzącą wiosnę” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Kupony rabatowe ze zniżkami są dostępne zarówno w wersji drukowanej, w postaci dedykowanego katalogu, jak również w wersji elektronicznej w aplikacji QPONY. Aby skorzystać z ofert rabatowych, należy wyciąć kupon z drukowanego katalogu dostępnego u hostessy i okazać go w sklepie lub punkcie usługowym. Elektroniczne kupony dostępne w aplikacji QPONY wystarczy okazać podczas robienia zakupów w Galerii Bemowo na swoim urządzeniu mobilnym.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych