Przejdź do głównej zawartości

Weekend zniżek 24-26 marca z Avanti

Promocje i wyprzedaże

Kup marcowy numer Avanti, wytnij kupony rabatowe i ciesz się z tańszych zakupów. Ponad 220 kuponów rabatowych do najlepszych sklepów!


Weekend zniżek z miesięcznikiem AVANTI odbędzie się w dniach 24 – 26 marca 2017 roku.

Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba, która zakupi numer 03/2017 miesięcznika „Avanti” i zechce skorzystać z zamieszczonych w nim kuponów rabatowych oferujących zniżki w sklepach.

Kupony rabatowe zamieszczone w numerze 03/2017 miesięcznika „Avanti” określają szczegółowo miejsce, okres, zakres i wartość rabatu udzielanego w czasie trwania Akcji Promocyjnej w sklepach.

Warunkiem skorzystania przez Uczestnika Akcji Promocyjnej z rabatu w wybranym przez Uczestnika sklepie jest nabycie w tym sklepie podczas jednej transakcji produktów objętych Akcją Promocyjną oraz wykonanie czynności wskazanej na kuponie rabatowym tego sklepu, np. okazanie przed dokonaniem zapłaty ważnego kuponu rabatowego wyciętego z numeru 03/2017 Miesięcznika „Avanti”, a następnie umożliwienie sprzedawcy opieczętowania kuponu rabatowego jako wykorzystanego – w przypadku sklepu stacjonarnego lub podanie hasła – w przypadku sklepu internetowego.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych