Przejdź do głównej zawartości

Weekendowe rabaty – wielka akcja promocyjna w Centrum Handlowym Czyżyny

Promocje i wyprzedaże

W dniach od 17 do 19 marca Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów specjalną akcję rabatową. Już w najbliższy weekend wszyscy odwiedzający CH Czyżyny będą mogli zrobić wiosenne zakupy aż do 60 procent taniej oraz skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych.
To doskonała okazja, aby odświeżyć garderobę i dokonać zakupu nowych kolekcji w atrakcyjnych cenach.

Promocje z okazji weekendu rabatów przygotowały salony odzieżowe, drogerie i perfumerie oraz salony z obuwiem, bielizną i akcesoriami zlokalizowane w CH Czyżyny. Dedykowane akcji oferty dostępne będą także w lokalach gastronomicznych oraz w salonach usługowych.
Nadchodzący weekend będzie więc dobrą okazją do wiosennej metamorfozy lub inspiracją do odświeżenia mieszkania czy ogrodu.

W ramach akcji już w dniach 13-18 marca na terenie Krakowa (przy Placu Centralnym, Rondzie Mogilskim oraz w okolicach ul. Jana Pawła II i Meissnera) dystrybuowane będą katalogi zawierające 36 kuponów promocyjnych, uprawniających do zakupów ze zniżkami.
Katalogi dostępne będą także u hostess w CH Czyżyny w czasie trwania weekendu rabatów.
Kupony będzie można realizować na terenie Centrum Handlowego Czyżyny w dniach od 17 do 19 marca w sklepach i punktach handlowych uczestniczących w akcji.

Wszystkie rabaty dostępne będą również w bezpłatnej aplikacji mobilnej Qpony.

Więcej informacji na www.centrum-czyzyny.pl oraz na www.facebook.com/CHCzyzyny/.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych