Przejdź do głównej zawartości

Wygraj ekskluzywne torebki w najnowszym konkursie Centrum Janki

Promocje i wyprzedaże

W sobotę 4 marca w Centrum Janki startuje konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody m.in. ekskluzywne torebki takich marek jak Louis Vuitton czy Michael Kors, zegarki oraz karty podarunkowe. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, aby dać sobie szansę na wygraną. Zabawa potrwa do dnia 19 marca 2017 roku.
Najnowszy konkurs ma na celu nagradzanie klientów, którzy zrobili zakupy na terenie Centrum Janki. Aby powalczyć o cenne nagrody, wystarczy w dniach 4-19 marca zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki (na maksymalnie dwóch dowodach zakupu, z zastrzeżeniem, że jeżeli zakup realizowany jest w hipermarkecie Auchan, konieczny jest drugi dowód zakupu z innego sklepu z galerii na kwotę min. 50 zł), odebrać od sprzedawcy lub hostessy kupon konkursowy, a następnie zarejestrować go na standzie multimedialnym (na jednym z trzech stoisk zlokalizowanych na galerii Centrum Janki) i wykonać zadanie konkursowe polegające na udzieleniu jak najszybszej odpowiedzi na pięć pytań dotyczących mody. Za prawidłowe odpowiedzi będą przyznawane punkty, które tworzyć będą ranking uczestników. Codziennie, w dniach 4-18 marca trzy osoby z największą liczbą punktów otrzymają nagrody dzienne m.in. galanterię skórzaną, zegarki czy karty podarunkowe.

10 uczestników zabawy z największą liczbą zdobytych punktów weźmie udział w rozgrywce finałowej i powalczy o nagrody główne tj. luksusowe torebki takich marek jak Louis Vuitton, Saint Laurent czy Michael Kors. Finał konkursu odbędzie się w dniu 19 marca o godz. 16.00 w Centrum Janki. Finaliści będą musieli rozwiązać zadanie konkursowe związane z modą, a pięciu zawodników z najlepszymi wynikami otrzyma nagrody główne. Obecność na finale konkursu jest obowiązkowa.

„Każda kobieta marzy o torebce z logo znanego domu mody. Centrum Janki wychodzi naprzeciw tym pragnieniom organizując konkurs, w którym nagrodami będą ekskluzywne torebki Louis Vuitton, Saint Laurent i Michael Kors. Aby wygrać wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych oraz wykazać się wiedzą i refleksem odpowiadając jak najszybciej na 5 pytań o modę. Zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin konkursu „Ekskluzywne Torebki” dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu oraz w siedzibie Organizatora.virtualnetia / projektowanie stron internetowych