Przejdź do głównej zawartości

BLIK OneClick w aplikacji mobilnej Multikino i promocja drugi bilet gratis!

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: GratisyOd dziś można skorzystać ze wspólnej promocji sieci Multikino i Polskiego Standardu Płatności. Klienci kupując za pomocą BLIKA bilet do kina na stronie www.multikino.pl lub w aplikacji mobilnej Multikino otrzymają specjalny kod, który mogą wymienić na jeden bilet na dowolny film wyświetlany w technologii 2D. Promocja potrwa do 31 maja 2017 roku.

Multikino to jedna z pierwszych platform, na których można płacić BLIKIEM nową, błyskawiczną metodą tzw. „jednego kliknięcia”, zarówno z poziomu strony www, jak i aplikacji mobilnej. Metoda ta polega na tym, że przy dokonywaniu standardowej transakcji BLIKIEM dostajemy zaproszenie do zapamiętania sklepu lub przeglądarki internetowej.


Po akceptacji zaproszenia przy kolejnej transakcji wystarczy wybrać BLIKA i wygodnie zatwierdzić ją w aplikacji mobilnej banku na telefonie. Dodatkowo każda transakcja autoryzowana jest jeszcze kodem PIN. Teraz dzięki metodzie „jednego kliknięcia” można w kilka sekund kupić bilet na film w sieci Multikino i zdobyć kod 2D, który zostanie wymieniony na bilet. Kody wymienimy na bilety do 30 czerwca.

- Dzięki promocji organizowanej wspólnie z siecią Multikino użytkownicy BLIKA dostają bilet do kina i mają okazję sprawdzić jak wygodne, i teraz jeszcze szybsze są płatności BLIKIEM- zarówno z poziomu desktopu, jak i aplikacji mobilnej. To zupełnie nowa jakość, jeszcze większe uproszczenie procesu dokonywania zakupów - mówi Anna Nowacka, Dyrektor Marketingu w Polskim Standardzie Płatności.

Przejdź do promocji - Kliknij tutajvirtualnetia / projektowanie stron internetowych