Przejdź do głównej zawartości

Wygrywaj podróże w najnowszej loterii Centrum Handlowego Osowa

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Loteria

Miejsce: Centrum Handlowe OsowaLubicie podróże? Już jutro Centrum Handlowe Osowa zamieni się w punkt odpraw lotniczych, w którym hostessy w strojach stewardess będą zapraszać do udziału w odlotowej loterii „Moda na podróże”. Klienci, którzy do 28 maja zrobią zakupy za minimum 50 złotych, będą mogli powalczyć o bilety lotnicze do europejskich miast oraz wycieczkę do LEGOLANDU.

Loteria „Moda na podróże” ma na celu nagrodzenie Klientów dokonujących zakupów w CH Osowa. Aby mieć szansę na atrakcyjne nagrody, wystarczy w dniach 6-28 maja zrobić zakupy na kwotę minimalną 50 złotych na terenie galerii, a następnie na podstawie dowodu zakupu odebrać kupon od sprzedawcy lub hostessy w symbolicznym „punkcie odpraw”. Uczestnik loterii może otrzymać aż 10 kuponów na jeden dowód zakupu. Po otrzymaniu kuponów należy je wypełnić, a następnie zeskanować w jednym z dwóch standów multimedialnych zlokalizowanych na terenie CH Osowa i tym samym sprawdzić, czy uprawniają do odbioru nagród natychmiastowych. W puli nagród są m.in. bilety lotnicze do Paryża, Londynu, Barcelony, Mediolanu, Sztokholmu czy na Maltę, a także kosmetyki pomocne w podróży oraz inne gadżety turystyczne.


Wielki finał loterii „Moda na podróże”, podczas którego rozlosowana zostanie nagroda główna – wycieczka do LEGOLANDU – odbędzie się w niedzielę 28 maja o godzinie 15.00. Klienci, którzy chcą o nią powalczyć muszą jedynie wrzucić prawidłowo wypełniony kupon loteryjny do urny, która znajduje się przy Punkcie Obsługi Loterii. W dniu finału akcji zaplanowano również atrakcje dla najmłodszych – zabawy klockami LEGO®.
„Wielu z nas lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca. Odpowiedzią na zainteresowania naszych Klientów jest loteria, w której do wygrania są bilety lotnicze oraz wycieczka do LEGOLANDU. Zapraszamy na pokład samolotu CH Osowa oraz do wygrywania odlotowych nagród!” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin loterii dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz w Punkcie Obsługi Loterii.virtualnetia / projektowanie stron internetowych