Przejdź do głównej zawartości

Spróbuj swojego szczęścia w loterii wstążkowej Centrum Janki

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Loteria

Sklep: Centrum JankiW dniach 29 września – 15 października Centrum Janki organizuje „Loterię wstążkową”. Na klientów CH Janki czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 55.000 złotych, w tym drobny sprzęt AGD oraz karty podarunkowe o wartości 50 złotych na dodatkowe zakupy.

Aby wziąć udział w „Loterii wstążkowej” i wygrać fantastyczne nagrody wystarczą trzy kroki! Zrób zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki (sumują się maksymalnie dwa dowody zakupu z jednego dnia, w tym jeden zakup musi być dokonany na terenie galerii), zarejestruj paragon w Punkcie Obsługi Loterii i pociągnij za „szczęśliwą” wstążkę, aby sprawdzić, czy ściągnąłeś nagrodę. Każde wydane 100 złotych to jedna szansa w loterii (jednorazowo można otrzymać maksymalnie 5 szans). Do wygrania ponad 3 000 nagród, w tym drobny sprzęt AGD, kamery samochodowe, konsole Sony Playstation 4 oraz karty podarunkowe o wartości 50 złotych na kolejne zakupy w Centrum Janki.


„Jesienne dni upłyną w Centrum Janki na udanych zakupach i wspaniałej zabawie. Do połowy października nasi klienci będą mogli spróbować swoich sił w naszej najnowszej loterii. Wystarczy zrobić zakupy za 100 złotych, aby odebrać szansę na zerwanie ‘szczęśliwej wstążki’, za którą kryją się fantastyczne nagrody” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii wstążkowej dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym przy Punkcie Centralnym Rotund.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych