Przejdź do głównej zawartości

Kula niespodzianek w Centrum Handlowym Czyżyny!

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Loteria

Sklep: Centrum Handlowe CzyżynyW dniach od 30 września do 15 października Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza klientów do udziału w wielkiej loterii, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe, bony podarunkowe, a także nagroda główna - karta podarunkowa o wartości 1 000 złotych.


Aby wziąć udział w zabawie należy w czasie trwania akcji promocyjnej zrobić zakupy za minimum 50 złotych (sumują się maksymalnie 2 paragony z jednego dnia) oraz w dniu dokonania zakupów okazać paragon hostessie. W zależności od wysokości kwoty na paragonie przyznana zostanie uczestnikowi odpowiednia liczba żetonów, uprawniających do losowania kapsułki ze specjalnego kulkomatu. Każda kapsułka zawiera kupon z informacją o nagrodzie natychmiastowej, jej braku lub możliwości dodatkowego losowania.

Do wygrania jest 300 kart przedpłaconych o wartości 50 złotych na zakupy w CH Czyżyny, ponad 100 kart podarunkowych na zakupy do sklepów i punktów handlowych w CH Czyżyny, zabawki, akcesoria sportowe, biżuteria, sprzęt RTV i AGD oraz zestawy kosmetyków.
Pula nagród w Centrum Handlowym Czyżyny w loterii „KULKOMAT” to ponad 800 nagród natychmiastowych o łącznej wartości 42 000 złotych.
Poza nagrodami natychmiastowymi, każdy uczestnik loterii ma szansę walczyć o nagrodę główną, którą jest karta podarunkowa o wartości 1 000 złotych. W tym celu należy w czasie trwania loterii, po wylosowaniu swojej kapsułki, wypełnić dodatkowo formularz dostępny u hostessy.
Laureat nagrody głównej zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie.

Szczegóły na www.centrum-czyzyny.pl. Loteria dla osób pełnoletnich.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych