Przejdź do głównej zawartości

NoVa Park docenia i stylowo nagradza

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Promocja

Sklep: Centrum Handlowe NoVa ParkW jesienne dni obowiązkowym elementem garderoby są apaszki i szaliki. W dniach 14-15 października klienci NoVa Park będą mogli otrzymać kolorowe apaszki w podziękowaniu za zakupy dokonywane w centrum.


W najbliższy weekend NoVa Park przeprowadzi kolejną odsłonę akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Klient, który w dniach 14-15 października dokona zakupów w NoVa Park i przedstawi dwa paragony (z dwóch różnych sklepów) na łączną kwotę minimum 45 złotych, otrzyma prezent w postaci stylowej apaszki. Przy specjalnie zaaranżowanym stoisku zlokalizowanym przy windzie panoramicznej na poziomie „0” każdy będzie mógł wybrać swój ulubiony kolor i wzór. Liczba modnych upominków jest ograniczona. Prezenty czekają na pierwsze 250 osób, które danego dnia pojawią się w Punkcie Obsługi Akcji. Jedna osoba ma prawo do odebrania jednej apaszki.

„Dziękujemy, że jesteście z nami! Po raz kolejny przygotowaliśmy dla wszystkich akcję, w ramach której będziemy obdarowywać mieszkańców Gorzowa i okolic upominkami w podziękowaniu za odwiedzanie i zakupy w NoVa Park. Podczas najbliższej edycji akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’ będziemy rozdawać modne i eleganckie apaszki idealne na trwający właśnie jesienny sezon” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Akcja „Doceniamy, nagradzamy” trwa w dniach 14-15 października w godzinach 12:00-18.00 lub do wyczerpania puli dziennej. Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych