Przejdź do głównej zawartości

Skorzystaj z Dni Rabatów w Centrum Korona

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Wyprzedaż

Sklep: Centrum KoronaCzas na jesienne odświeżenie garderoby! Od 6 do 8 października na klientów Centrum Korona czekają specjalne rabaty przygotowane przez ponad 30 marek. Akcja rabatowa jest organizowana wspólnie z Qpony.pl.


Dni Rabatów to cykliczne wydarzenie organizowane przez Centrum Korona. Tym razem, na rozpoczęcie sezonu jesiennego, na klientów czeka ponad 30 specjalnych zniżek, dzięki którym będzie można przygotować się na sezon jesienno-zimowy w przystępnych cenach. Wśród marek biorących udział w akcji znalazły się salony modowe (m.in. Bytom, Dastan, Diverse, Quiosque, Vistula, Wólczanka), sklepy obuwnicze (m.in. Intershoe, Wojas), sklepy z akcesoriami i dodatkami (m.in. Jubiler Schubert, Yes, Lynx Optique), salony z kategorii „Uroda” (m.in. Yves Rocher) oraz punkty gastronomiczne (m.in. Boboq Fresh, Greco, Grycan, KFC, McDonald’s, Pizza Hut).

Klienci, którzy w dniach 6-8 października wybiorą się na zakupy do Centrum Korona, mogą liczyć m.in. na:
• 30% rabatu na pierścionki z brylantami w salonie Jubiler Schubert;
• 20% rabatu na kolekcję jesień-zima 2017 w salonie Bytom;
• 20% rabatu na książki wydawnictwa Świat Książki w Księgarni Świat Książki;
• 50% rabatu na walizki Puccini w salonie Puccini;
• do 70% rabatu na końcówki kolekcji w salonie Yes;
• 15% rabatu na całe zamówienie w Pizza Hut.

Pełna lista kuponów rabatowych ze szczegółami promocji jest dostępna w specjalnym drukowanym katalogu, który będzie rozdawany przez hostessy oraz darmowej aplikacji mobilnej QPONY.

„Jesień to czas zmian, w tym również idealny moment na odświeżenie garderoby. Najbliższy weekend w Centrum Korona będzie okazją do zrobienia udanych zakupów przy niższym niż zazwyczaj nakładzie finansowym. Ponad 30 ciekawych zniżek czeka nie tylko na miłośników mody, ale również smacznego jedzenia” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Dni Rabatów w Centrum Korona potrwają od piątku 6 października do niedzieli 8 października włącznie w godzinach otwarcia galerii tj. piątek-sobota w godzinach 9.00-21.00 oraz niedziela w godzinach 10.00-20.00.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych