Przejdź do głównej zawartości

„Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Promocja

Sklep: Nova ParkW dniach 16-18 lutego NoVa Park zaprasza na kolejną odsłonę akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem w podziękowaniu za zakupy NoVa Park, na klientów czekają zestawy kosmetyków Ziaja.

Od 16 do 18 lutego w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park będzie nagradzać upominkami tych klientów, którzy w czasie trwania akcji zrobią zakupy w centrum w dwóch różnych sklepach na łączną kwotę 55 złotych oraz zarejestrują paragony w Punkcie Obsługi Akcji. Pula nagród ograniczona. Każdego dnia w puli prezentów znajduje się 200 zestawów kosmetyków marki Ziaja.

„W najbliższy weekend na naszych najbardziej zaangażowanych klientów czekają upominki w postaci zestawów kosmetyków. Po raz kolejny chcemy Wam w ten sposób podziękować, że jesteście z nami” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.
Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji znajdującym się na poziomie „0”, przy windzie panoramicznej obok sklepu RESERVED w NoVa Park.virtualnetia / projektowanie stron internetowych