Przejdź do głównej zawartości

Rabatowy weekend w Centrum Korona

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Promocja

Sklep: Centrum KoronaW dniach 16-18 lutego Centrum Korona zaprasza na zakupy z bonusem. Na klientów Korony czekają specjalne promocje z wykorzystaniem prawie 40 kuponów rabatowych przygotowanych przez salony modowe, sklepy z kategorii „Uroda”, punkty usługowe czy gastronomiczne.

W całej Polsce trwa właśnie tzw. final sale season, czyli ostatnie dni wyprzedażowego szaleństwa. W praktyce oznacza to, że druga połowa lutego kończy okres największych promocji na kolekcje Jesień-Zima 2017/2018, podczas którego można kupić ubrania, buty i dodatki z całkiem sporą zniżką. Final sale to jednak nie jedyna okazja do oszczędnych zakupów. W najbliższy weekend w Centrum Korona odbędzie się specjalny Weekend Rabatów. Weźmie w nim udział ponad 30 marek, w tym salony modowe (m.in. Bytom, Diverse, Pretty Girl, Quiosque, Vistula, Wólczanka), sklepy z akcesoriami i dodatkami (m.in. Jubiler Schubert, W.Kruk, Yes), salony z kategorii „Uroda” (m.in. Neo Nail, Yves Rocher) oraz punkty gastronomiczne (m.in. Greco, KFC, Pizza Hut).

Klienci, którzy w dniach 16-18 lutego wybiorą się na zakupy do Centrum Korona, mogą liczyć m.in. na:
- Puccini – 50% rabatu na galanterię skórzaną;
- Diverse – 20% rabatu na jeansy nieprzecenione;
- Wojas – 20% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment;
- Księgarnia Świat Książki – 20% rabatu na książki dziecięce i młodzieżowe;
- Yves Rocher – 2 dowolne kosmetyki w cenie 1;
- Grycan – kawa gratis do deseru w pucharze.

„W nadchodzący weekend gorączka zakupów dosięgnie każdego prawdziwego poszukiwacza okazji. Ponad 30 marek obecnych w naszym centrum przygotowało specjalne obniżki będące doskonałą szansą na zrobienie udanych zakupów przy niższym niż zazwyczaj nakładzie finansowym” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Kupony rabatowe są dostępne w specjalnym drukowanym katalogu oraz darmowej aplikacji mobilnej QPONY. Warto pobrać aplikację QPONY, aby nie tylko skorzystać z weekendowej promocji, ale także być zawsze na bieżąco z ofertą promocyjną ulubionych marek obecnych w Centrum Korona.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych