Przejdź do głównej zawartości

Łąka pełna nagród w Centrum Korona

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Loteria

Sklep: Centrum KoronaW dniach 2-17 marca Centrum Korona zaprasza na zakupy premiowane szansą na zdobycie atrakcyjnej nagrody w loterii „Łąka nagród”. Na klientów czeka ponad 3000 nagród m.in. rowery oraz akcesoria piknikowe i rowerowe.

„Łąka nagród” to loteria, której celem jest nagrodzenie klientów regularnie dokonujących zakupów w Centrum Korona. W dniach 2-17 marca w samym sercu Centrum Korona zakwitnie łąka pełna tulipanów, w których będą ukryte nagrody. Aby wziąć udział w zabawie i powalczyć o atrakcyjne nagrody wystarczy:
- zrobić zakupy z minimum 100 złotych (sumują się maksymalnie 2 paragony, w tym co najmniej 50 złotych wydane na terenie galerii);
- okazać dowód/dowody zakupu w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon;
- zerwać wybrany przez siebie tulipan z „Łąki nagród” i sprawdzić informację o wygranej.
Szanse na wygraną są tym większe, im „większe” zakupy klient zrobi w Centrum Korona. Każde wydane 100 złotych to 1 szansa. Maksymalnie jeden uczestnik zabawy może otrzymać 5 szans. W puli znajduje się ponad 3000 nagród, w tym rowery, torby piknikowe, światełka rowerowe, kamery sportowe czy dmuchane kanapy.

„W piątek 2 marca startujemy z akcją, która ma na celu wprowadzić naszych klientów w wiosenny nastrój za sprawą nagród wprost idealnych na nadchodzący sezon. Kolorowe kwiaty, które zakwitną w Centrum Korona będą skrywać atrakcyjne nagrody, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko miłośnikom jednośladów” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin wiosennej loterii „Łąka nagród” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych