Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne porządki z Centrum Handlowym Czyżyny

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Konkurs

Sklep: Centrum Handlowym CzyżynyKalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią gorący przedświąteczny okres i wiosenne porządki. Dla tych, którzy nie przepadają za sprzątaniem Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało akcję, w ramach której można uzyskać profesjonalną pomoc w sprzątaniu!

W dniach od 2 do 10 marca 2018 roku klienci CH Czyżyny mogą wziąć udział w konkursie pod hasłem: „Odpocznij, wiosenne porządki zostaw nam”. Aby zdobyć szansę na wygranie wybranej usługi sprzątania należy w czasie trwania akcji zrobić zakupy za min. 50 zł w sklepach lub punktach handlowych i usługowych na terenie Centrum Handlowego Czyżyny (można łączyć maksymalnie 2 paragony) oraz wypełnić kupon konkursowy. Uczestnik konkursu powinien zaznaczyć na formularzu rodzaj nagrody, którą chciałby wygrać oraz odpowiedzieć na pytanie: „Co innego wolałbym robić zamiast sprzątania?”.

Do wygrania są 3 rodzaje nagród: mycie okien i/lub sprzątanie, pranie dywanów i /lub tapicerki oraz bon na pranie i prasowanie w profesjonalnej pralni.

W każdym dniu akcji do wygrania jest łącznie 27 nagród dziennych - po 9 z każdego rodzaju - za najwyższą wartość zarejestrowanych maksymalnie dwóch paragonów. Dodatkowo przewidziano nagrody za najwyższe zarejestrowane paragony, a każdego dnia dla pierwszych 120 uczestników konkursu przygotowano narcyzy w doniczkach.

Nagrody w postaci mycia okien i/lub sprzątania wykonane będą przez firmę Moppy.pl, a pranie dywanów i/lub tapicerki zapewni firma Anluk. Usługi te realizowane będą do 15 kwietnia 2018 r na terenie miasta Krakowa. Nagrodę w postaci bonu do pralni można zrealizować w ciągu 6 miesięcy w pralni 5asec w CH Czyżyny.

Nagrody dnia przyznawane będą każdego następnego dnia konkursu, a laureaci zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Nagrody konkursowe przyznane zostaną 12 marca 2018 r.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych