Przejdź do głównej zawartości

Wygraj wiosenne porządki od Galerii Bemowo

Promocje i wyprzedaże

Kategoria: Konkurs

Sklep: Galeria BemowoW dniach 2-10 marca Galeria Bemowo organizuje konkurs „Odpocznij, wiosenne porządki zostaw nam”, w którym do wygrania są usługi profesjonalnego sprzątania w podziękowaniu za zakupy dokonywane w galerii.

Konkurs „Odpocznij, wiosenne porządki zostaw nam” ma na celu nagrodzenie klientów regularnie robiących zakupy w CH Galerii Bemowo. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach), zarejestrować swój paragon/paragony u hostessy i odebrać kupon konkursowy. Wypełniając kupon konkursowy należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Co innego wolałbym robić zamiast sprzątania?” oraz wskazać jedną z trzech usług (mycie okien i/lub sprzątanie, pranie dywanów i/lub tapicerki, voucher do pralni 5 a Sec), którą uczestnik chciałby wygrać. 50 osób, które udzieli najciekawszej odpowiedzi na zadanie konkursowe otrzyma w prezencie wybraną usługę. W konkursie będą również rozdawane nagrody dzienne. Każdego dnia trzy osoby z paragonem o największej wartości zostaną nagrodzone usługą sprzątania wskazaną na kuponie konkursowym. Dodatkowo, każdego dnia pierwszych 100 osób biorących udział w akcji otrzyma w prezencie wiosennego hiacynta w doniczce.
„Nadchodzi wiosna, czas na wiosenne i wielkanocne porządki! Wyręczymy Was w tej czynności w podziękowaniu za zakupy dokonywane w Galerii Bemowo. Przez cały tydzień zachęcam do dokonywania zakupów oraz rejestrowania paragonów w konkursie. Do wygrania mamy usługi profesjonalnego sprzątania takie jak pranie dywanów czy mycie okien” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Regulamin konkursu „Odpocznij, porządki zostaw nam” jest dostępny u Organizatora i na Stoisku Konkursowym. Realizacja nagród odbywa się do 15 kwietnia.virtualnetia / projektowanie stron internetowych