Przejdź do głównej zawartości

Prezenty DUŻEJ wagi w Galerii Bemowo

Promocje i wyprzedaże

Nowa świąteczna zabawa Galerii Bemowo – „Prezenty DUŻEJ wagi”W piątek 14 grudnia startuje nowa świąteczna zabawa Galerii Bemowo – „Prezenty DUŻEJ wagi”. Zadaniem uczestników konkursu jest poprawnie oszacować wagę gwiazdkowych prezentów. W puli nagród karty podarunkowe o wartości 50 złotych na zakupy w Galerii Bemowo, gadżety świąteczne oraz słodkie upominki. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Galerii Bemowo. Akcja potrwa do niedzieli 16 grudnia.

„Prezenty DUŻEJ wagi” to świąteczna akcja Galerii Bemowo, w której może wziąć udział każdy, kto zrobi zakupy za minimum 100 złotych (do każdego paragonu z Carrefour należy okazać paragon z galerii), zarejestruje paragony u śnieżynek w Punkcie Obsługi Konkursu i wykona zadanie konkursowe.
Zadanie konkursowe polega na oszacowaniu wagi gwiazdkowych prezentów. Aby to zrobić, należy w ciągu 10 sekund wybrać trzy prezenty ze scenografii na scenie, a następnie w ciągu kolejnych 10 sekund oszacować ich wagę. Osoby, które były najbliżej poprawnego wyniku otrzymają w nagrodę kartę podarunkową o wartości 50 złotych na kolejne zakupy w Galerii Bemowo. Dla pozostałych osób przewidziano nagrody pocieszenia w postaci świątecznego gadżetu lub słodkiego upominku.

„Każdy lubi otrzymywać prezenty, a grudzień sprzyja temu w pełni. Z okazji nadchodzącej Gwiazdki Galeria Bemowo przygotowała nietypową akcję, w której będziemy nagradzać tych, którzy mają dobre oko i potrafią dobrze kalkulować. Zapraszamy do udziału w konkursie z ważeniem prezentów w roli głównej” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.
Regulamin akcji „Prezenty DUŻEJ wagi” jest dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu.virtualnetia / projektowanie stron internetowych