Przejdź do głównej zawartości

Zasil kartę podarunkową Centrum Janki i odbierz bonus w postaci ekstra doładowania

Promocje i wyprzedaże

Zasil kartę podarunkową Centrum Janki i odbierz bonus w postaci ekstra doładowaniaCo wręczyć najbliższej osobie na Mikołajki lub Gwiazdkę? Kartę podarunkową Centrum Janki! W dniach 2-23 grudnia zasilając kartę podarunkową kwotą minimum 100 lub 150 złotych, otrzymasz dodatkowe doładowanie odpowiednio w wysokości 30 lub 50 złotych.

Czym jest karta podarunkowa Centrum Janki? To nic innego jak najbardziej uniwersalny prezent na świecie. Można go wręczyć bliskim z okazji urodzin, ślubu czy zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. To upominek zawsze trafiony w gust obdarowywanej osoby, bo to ona sama decyduje, na co przeznaczy określone środki. Karta daje możliwość nieograniczonego wyboru i upoważnia do zakupu we wszystkich sklepach zlokalizowanych w Centrum Janki posiadających terminal płatniczy. Można ją kupić i doładować na dowolną kwotę (maksymalnie 4000 złotych) w Punkcie Informacyjnym Centrum Janki.

W dniach 2-23 grudnia Centrum Janki organizuje świąteczną akcję promocyjną z kartą podarunkową w roli głównej. W tych dniach zasilając kartę podarunkową kwotą o wartości minimum 100 lub 150 złotych, klient otrzyma upominek w postaci dodatkowego doładowania w wysokości odpowiednio 30 lub 50 złotych. Pula promocyjnych kart podarunkowych jest ograniczona.

„Grudzień to czas wręczania prezentów, dlatego także my będziemy obdarowywać klientów upominkami w podziękowaniu za zakup karty podarunkowej Centrum Janki. Teraz kupując kartę podarunkową za minimum 100 lub 150 złotych można otrzymać bonus w postaci ekstra doładowania. To zawsze trafiony prezent, który jest ważny 365 dni od momentu doładowania i można go zrealizować we wszystkich sklepach na terenie naszego Centrum” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin promocji jest dostępny w Punkcie Informacyjnym. Karta nie jest imienna i może być przekazywana innym osobom. Karta jest ważna 365 dni od momentu doładowania.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych