Przejdź do głównej zawartości

Weekend Zniżek w NoVa Park

Promocje i wyprzedaże

Weekend Zniżek - do 80% taniej.Już w najbliższy weekend – razem z wiosną – do NoVa Park zawitają zniżki! Wspólnie z magazynami AVANTI, WYSOKIE OBCASY i LOGO najpopularniejsze marki, w tym ponad 20 sklepów obecnych w NoVa Park, przygotowały specjalne rabaty, które będą obowiązywać w dniach 29-31 marca. Partnerem akcji już po raz kolejny jest NoVa Park.

Przez trzy dni klienci NoVa Park będą mogli skorzystać ze specjalnych rabatów na odzież, obuwie, artykuły sportowe, biżuterię, bieliznę, kosmetyki, torebki, zabawki czy zegarki. Zniżki czekają w salonach 4F, Badura, Big Star, CCC, Coccodrillo, Deichmann, Esotiq, Gatta, Giacomo Conti, Lavard, Monnari, Office Shoes, Quiosque, Reporter Young, Smyk, Szachownica, Super-Pharm, Tchibo, Time Trend, Twoje Soczewki, Vision Express, W.KRUK oraz YES!

„W marcowych wydaniach magazynów AVANTI, WYSOKIE OBCASY i LOGO czekają na Was kupony uprawniające do skorzystania z rabatów sięgających nawet do -80%. Weekend Zniżek w NoVa Park to dobra okazja, aby odświeżyć swoją garderobę, zaopatrzyć się w nowy kosmetyk lub sprawić niespodziankę swojemu maluchowi nową zabawką” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Lista sklepów biorących udział w akcji jest dostępna na stronie Weekendznizek.pl. Akcja trwa w dniach 29-31 marca.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych